Wapiarnia Lublin to salonik z e-papierosami znajdujący się w Lublinie przy ulicy Sowińskiego – tuż przy miasteczku akademickim UMCS, zaraz obok ruchliwych Alei Racławickich.

Na półkach Wapiarni znajdziecie e-papierosy znanych i lubianych producentów, zarówno nowości rynkowe jak i sprawdzone konstrukcje. Pośród bogatej oferty e-liquidów krajowych i zagranicznych znajdziecie także szeroki wybór premixów oraz dopasowanych do nich shotów nikotynowych.

Miłośnicy DIY ucieszą się z pełnej oferty aromatów Molinberry, Capella czy bardzo lubianych Heisenberga i Pinkmana od VampireVapes. Bez problemu dobiorą także bazy nikotynowe czy inne niezbędne do tworzenia płynów do e-papierosów składników.

Wapiarnia Lublin to pierwszy sklep e-papierosowy w Lublinie wyposażony w warsztat DIY dostępny dla klientów – tylko u nas skorzystasz z maszynki do kręcenia grzałek, kowadełek czy innych narzędzi niezbędnych do skręcenia wymarzonej grzałki. Z łatwością wymieszasz też swój ulubiony e-liquid przy użyciu mieszadła magnetycznego, buteleczek, pipet, strzykawek itp.

W naszym lubelskim sklepie znajdziecie także Manufakturę e-smaku – maszynę, w której zakupicie sezonowe premixy na mililitry. Wystarczy tylko dodać bazy nikotynowej i e-liquid gotowy!

Odwiedź nas w Wapiarni Lublin!

Opinie o lokalu

Mateusz
Lokal: Lublin
Jakość
Obsługa
Asortyment
Polecam serdecznie, najlepszy vape shop w Lublinie. Obsługa profesjonalna, potrafiąca dostosować sprzęt i dobrać płyn do potrzeb i zaawansowania klienta. Oprócz pełnego profesjonalizmu, Wapiarnia oferuje konkurencyjne ceny i świetną atmosferę 🙂
Michał
Lokal: Lublin
Jakość
Obsługa
Asortyment
jedyny vape shop, ktory odwiedzam - maja wszystko co potrzebuje i dodatkowo fajna ekipa 🙂