W samym sercu Gdańska, tuż przy Motławie na jednej z najkrótszych ulic Trójmiasta znajduje się nasza gdańska Wapiarnia, od niedawna Wapiarnia By Night.

Miejsce bardzo przyjazne vaperom i kawoszom,  w którym można odetchnąć i naładować akumulatory przed kolejnymi przygodami dnia.

Wapiarnia Gdańsk poza świetną selekcją premixów oraz specjalnie wypalaną przez poznańskiego roastera kawą na ekspres, ma do zaoferowania szeroki wybór piw kraftowych, dodatkowo wieczorami nacieszycie kubki smakowe przepysznymi koktajlami tworzonymi na wasze życzenie przez naszych barmanów.

 

Super miła obsługa składająca się z fachowców zawsze chętnie pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu z kategorii e-papierosów, przygotuje najlepszą kawę w mieście i pomoże w wyborze odpowiedniego piwa warzonego w stylu jaki lubisz.

Wieczorem, lokal zmienia się w królestwo drinków i koktajli serwowanych przez naszych barmanów. Najlepsze alkohole w świetnym, odświeżonym wnętrzu w towarzystwie przyjaciół to idealny sposób na rozpoczęcie weekendowych przygód.

Wpadnij z grupą przyjaciół na wieczorne gry planszowe, zabierz znajomych na przekąskę podczas sobotniego spaceru, wpadnij na śniadanie w ciągu dnia.

 

Poczuj smak i aromat na najwyższym poziomie w Wapiarni Gdańsk!

 

Opinie o lokalu