Zamiłowanie do e-papierosów jest tym, co wyróżnia Wapiarnię na tle typowych kawiarni. Jesteśmy chyba jedynym miejscem w kraju, gdzie przy kawie, piwie lub winie i przekąskach możesz skręcić swoje grzałki, wymieszać ulubiony e-liquid czy też zakupić moda, atomizer lub inne akcesoria waperskie. To sprawia, że według wielu jesteśmy najlepszą kawiarnią w Gdańsku i Poznaniu. W Lublinie zaskoczy Cię niezwykle bogata oferta e-papierosów.

Proponujemy e-papierosy, które są wygodne i komfortowe w obsłudze, dopasowane do Twoich preferencji. Wszystko po to, abyś w towarzystwie e-papierosa spędził przyjemnie czas w Gdańsku lub Lublinie. Nie martw się wścibskimi spojrzeniami, zakazami czy brakiem tolerancji. W Wapiarni podzielamy Twoją miłość do e-papierosów i umożliwiamy „puszczenie dymka” w swobodnej, przyjacielskiej atmosferze.

Aromaty do e-liquidów i akcesoria

W naszych lokalach znajdziesz nie tylko e-papierosy, ale także akcesoria do nich, w tym aromaty do e-liquidów. Wyselekcjonowany sprzęt, dopasowany do potrzeb wymagającego wapera, krajowe i zagraniczne premixy i bazy nikotynowe. Oferujemy także dodatki do e-liquidów, butelki, akumulatory, drut oporowy i wiele akcesoriów przydatnych każdemu waperowi. A wszystko po to, aby zamienić te kilka minut z e-papierosem w chwile pełne relaksu i błogości. Różne aromaty do e-liquidów dodatkowo uprzyjemnią czas spędzony przy dobrym piwie, drinku lub kawie.

Zapraszamy!