Poczuj
smak
wolności

Wapiarnia – vape shopy w Lublinie i Zamościu.

WITAMY W WAPIARNI!

Wapiarna to wyjątkowe miejsce, gdzie w przyjaznej atmosferze uda Ci się nabyć e-liquidy, premixy, e-papierosy oraz wszelkiego rodzaju akcesoria z nimi związane. Nasza profesjonalna obsługa fachowo doradzi Ci w kwestii doboru sprzętu oraz dodatków niezależnie od tego czy wybierasz swojego pierwszego e-papierosa, czy jesteś już wprawionym waperem.

Na naszych półkach znajdziecie najlepsze e-liquidy oraz premixy na rynku, aromaty Molinberry oraz Capella, bazy nikotynowe NicBase a także sprzęt takich producentów jak iJoy, GeekVape, VooPoo czy SMOK. Posiadamy także spory wybór atomizerów RDA, RTA oraz RDTA i wiele części zamiennych (grzałki, drip tipy, bawełna) i akcesoriów jak akumulatory czy ładowarki.

pracownicy Wapiarni

Wapiarnia to sieć profesjonalnych saloników z e-papierosami. Tworzymy Vape shopy, do których sami chcielibyśmy trafić jako klienci – nowoczesne, stylowe wnętrza, fachowa i miła obsługa, szeroki wybór różnorodnego sprzętu, aromatów do e-liquidów i akcesoriów do wapowania.

Nasz vape shop to miejsce, w którym nie tylko uzupełnisz zapasy premixów czy dokupisz niezbędne grzałki. Wpadnij ze znajomymi, wypij monsterka i zagraj na xboxie – Wapiarnia to świetne miejsce na chwile relaksu i oderwania się od szarej rzeczywistości.

Zapraszamy!

Aktualności