Globalne ocieplenie to poważna sprawa, każdy mądry człowiek wie jak bardzo niszczymy naszą planetę i jak wiele szkód może wyrządzić podniesie temperatury nawet o 1 stopień. Tylko jak tu być zgodnym z resztą świata skoro dla naszej szerokości geograficznej te anomalie pogodowe powodują przyśpieszenie nadejścia tak utęsknionej i wypatrywanej wiosny?

Ciężki moralnie orzech do zgryzienia, ale dla tak wyposzczonego narodu żyjącego w szarudze zimowej powinna być dyspensa od problemów globalnych, tak aby można było wpełni docenić powolny koniec okresu grzewczego serwowanego przez kotłownie. Do wiosny kalendarzowej jeszcze trochę, ale ten powiew ciepłego powietrza zmotywował Nas do działania, nowe wyprodukowane endorfiny obudziły w Nas pokłady kreatywności i zachęcił do zmian.

Dlatego Uwaga, wywalamy naszą starą kartę koktajli i wprowadzamy nową. Już nie bawem ogłosimy premierę nowej karty, gdzie znajdziecie dużo letnich inspiracji 🙂 wizyty u Nas od tej pory będą biforem do większej wyprawy, być może gdzieś w tropiki? Chodźcie i szukajcie swojej inspiracji.