Od samego początku wykiełkowania pomysłu o tworzeniu marki Wapiarnia nigdy nie zapominaliśmy o tym jak ważna jest zabawa i umiejętność celebrowania wydarzeń takich jak np. SPOT. Dla tych bardziej zainteresowanych naszą gastro ofertą i nieobeznanych z vaperskim słownikiem przytaczamy krótką definicję tego terminu 😀

Otóż SPOT to taki dzień podczas którego, wszyscy zainteresowani tematyką vapingu mają możliwość spotkania się w jednym wybranym miejscu i omówienia wszystkich ważkich tematów dotyczących dziedziny życia jaką jest vaping. A tak mniej serio to chodzi po prostu o dobrą zabawę w rodzinnej atmosferze, gdzie producenci i klienci są sobie równi i zapominają o wszelkich zależnościach i skupiają się na tym co najważniejsze, czyli na  dobrej smacznej gęstej chmurze, wypuszczanej przez wszystkich w zastraszających ilościach tworząc jedną wielką chmurę która łączy ludzi :P. Organizatorzy takich eventów, urozmaicają SPOT różnymi konkursami, podczas których producenci fundują często atrakcyjne nagrody, wszystko odbywa się w formie zabawy.

Jeden z takich spotów ostatnio mieliśmy przyjemność organizować w Gdańsku, dzięki czemu znowu przekonaliśmy się o waszej sympatii i bezgranicznych pokładach pozytywnej energii. Działo się zbyt wiele, żeby to wszystko opisać, czasami lepiej na Spocie być niż o nim opowiadać. Lublin nie pozostaje w cale w tyle, ostatni spot połączony z urodzinami udowodnił Nam, że żadna odległość nie ma znaczenia. Impreza która odbyła się w zaprzyjaźnionym klubie NIEKASYNO przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteście po prostu SUPER!. 
Jeżeli jesteście początkującycmi vaperami lub takimi nawet zaawansowanymi a nigdy nie braliście udziału w SPOCIE to koniecznie Zapraszamy następnym razem. Śledźcie nas na FB bo jeszcze nie jeden SPOT lub inny psot przed nami i Wami.