Wapiarnia Lublin

vape shop lublinWapiarnia Lublin to salonik z e-papierosami znajdujący się w Lublinie przy ulicy Sowińskiego – tuż przy miasteczku akademickim UMCS, zaraz obok ruchliwych Alei Racławickich.

Na półkach Wapiarni znajdziecie e-papierosy znanych i lubianych producentów, zarówno nowości rynkowe jak i sprawdzone konstrukcje. Pośród bogatej oferty e-liquidów krajowych i zagranicznych znajdziecie także szeroki wybór premixów oraz dopasowanych do nich shotów nikotynowych.

Miłośnicy DIY ucieszą się z pełnej oferty aromatów Molinberry, Capella czy bardzo lubianych Heisenberga i Pinkamana od Vampire Vapes. Bez problemu dobiorą także bazy nikotynowe czy inne niezbędne do tworzenia płynów do e-papierosów składników.

Wapiarnia Lublin to pierwszy sklep e-papierosowy w Lublinie wyposażony w warsztat DIY dostępny dla klientów – tylko u nas skorzystasz z maszynki do kręcenia grzałek, kowadełek czy innych narzędzi niezbędnych do skręcenia wymarzonej grzałki. Z łatwością wymieszasz też swój ulubiony e-liquid przy użyciu mieszadła magnetycznego, buteleczek, pipet, strzykawek itp.

W naszym lubelskim sklepie znajdziecie także Manufakturę e-smaku – maszynę, w której zakupicie sezonowe premixy na mililitry. Wystarczy tylko dodać bazy nikotynowej i e-liquid gotowy!

Zapraszamy!

Wapiarnia Lublin
Sowińskiego 4
20-040 Lublin

tel: 730 006 502
email: lublin@wapiarnia.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 10:00 – 20:00
Sob: 10:00 -18:00
Nie: 12:00 – 16:00